Zdravotná sestra

Ref. č. : PR20180373

Miesto práce : Bratislavský kraj
Termín nástupu : asap
Plat : 738 € + osobné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Poskytuje komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť na ambulancii / lôžkovom oddelení v nepretržitej prevádzke.
  • Pracuje podľa ošetrovateľských štandardov, chorých ošetruje v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami
  • Samostatne realizuje výkony zodpovedajúce jej kvalifikácii, realizuje činnosti ošetrovateľského plánu
  • Dokumentáciu o pacientovi vedie v súlade s odborným usmernením MZ SR

  • Práca na 1 zmenu v ambulancii / prípadne 2 - 3 zmeny na oddelení
  • Možnosť osobného rozvoja a odborného rastu
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov
  • Podpora aktivít sústavného vzdelávania
  • Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

  • vzdelanie v odbore ošetrovateľstvo / diplomovaná všeobecná sestra
  • znalosť zdravotníckej legislatívy
  • špecilizácia v ktoromkoľvek špecializačnom odbore výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Malecová
Tel.: +421911948366
Email: medical@balanced-hr.com,miroslava.malecova@balanced-hr.com