Vedúci biotechnologických laboratórií

Ref. č. : PR20180408

Miesto práce : Banskobystrický kraj
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : 1 500 € brutto mesačne / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci biotechnologického laboratória bude viesť tím 20 pracovníkov v medzinárodnej výrobnej spoločnosti s chemickým zameraním.
  • Zodpovednosť za plnenie stanovených úloh a cieľov v požadovanej kvalite a efektivite
  • Kontrola súladu vykonávaných aktivít oddelenia s internými a koncernovými predpismi, ale aj so slovenskou a európskou legislatívou
  • Plánovanie rutinných činností, kontrola zamestnancov a zaistenie toku informácií medzi nadväzujúcimi oddeleniami
  • Kontinuálna optimalizácia laboratórnych procesov
  • Spolupráca s oddelením nákupu, dodávateľmi, údržbou, kolegami v materskej spoločnosti a pod.

Iné výhody

  • Finančné benefity – bonusy a príspevky
  • Sociálny systém, podpora športových a oddychových aktivít
  • Tímbildingové a rodinné akcie

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • Vysokoškolské vzdelanie s chemickým / prírodovedným zameraním
  • Prax s prácou v laboratóriu so zameraním na mikrobiológiu
  • Skúsenosti s vedením tímu
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Nemecký jazyk výhodou
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti – zisťovanie a zdieľanie informácií, poskytovanie spätnej väzby, zaistenie informačného toku medzi oddeleniami
  • Organizačné zručnosti – dlhodobé plánovanie a koordinovanie práce zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Schifferová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com