Teamleader pre výrobnú spoločnosť

Ref. č. : PR20180425

Miesto práce : Partizánske
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 1000 € a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadiť a viesť tím výrobných operátorov na pracovnej zmene
  • zodpovedať za denne rozdelenie práce na oddelení vstrekovania
  • zabezpečiť plnenie stanovených ukazovateľov výkonnosti, ich analýza a návrhy na zlepšenie
  • motivovať tím výrobných operátorov k dosiahnutiu stanovených ukazovateľov výkonnosti
  • vyberať ľudí do svojho tímu, plánovať a realizovať ich rozvoj
  • zabezpečiť zaškolenie na pracovisku
  • spracovávať dochádzku a podklady pre výpočet miezd pre svoj tím
  • zodpovedať za dodržiavanie legislatívnych požiadaviek v oblasti bezpečnosti

Iné výhody

  • koncoročný bonus do výšky mesačného platu
  • bonus na dochádzanie do práce
  • doplnkové dôchodkové poistenie
  • príspevok na dovolenku
  • zabezpečená strava priamo v priestoroch závodu
  • platené prestávky naviac
  • teambuildingy
  • zľavy na nákup našich výrobkov
  • práca s najmodernejšími technológiami

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa

  • predošlé skúsenosti na podobnej pozícii
  • ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kolínková
Tel.: 421948948150
Email: ivana.kolinkova@balanced-hr.com