Senior účtovník

Ref. č. : PR20190022

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 1 800 € brutto mesačne / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účtovník / Účtovníčka bude spracovávať podvojné účtovníctvo pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti služieb.

  • Evidencia a účtovanie pokladne a bankových výpisov
  • Samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva a slovenských štandardov
  • Spracovanie na ročnej účtovnej závierky
  • Spolupráca na daňovom priznaní k dani z príjmov
  • Reportovanie priamemu nadriadenému na Slovensku a materskej spoločnosti do zahraničia

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Skúsenosti s komplexným podvojným účtovaním
  • Prax v oblasti účtovníctva min. 3 roky
  • Znalosť účtovných a daňových zákonov
  • Skúsenosti s programom POHODA výhodou
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka (komunikácia s nadriadenými v zahraničí)
  • Samostatnosť
  • Dôslednosť, precíznosť
  • Flexibilita a spoľahlivosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Schifferová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com