Zvárač TIG - Prešov

Ref. č. : PR20190090

Miesto práce : Prešov
Termín nástupu : Dohodou
Plat : od 1300€/brutto v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zváranie TIG / MAG (nerezová oceľ) všetkých komponentov vo výrobe
  • Zváračské práce podľa inštrukcií (výkresová dokumentácia / WPS)

Iné výhody

  • Začínajúca spoločnosť (Green Field)
  • 13. plat
  • Práca na 1 zmenu, neskôr možno na 2 zmeny
  • Ďalšie benefity budú nastavené podľa požiadaviek zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou

  • Stredoškolské vzdelanie s maturitou so zameraním na strojárstvo
  • Min. 3 roky pracovných skúseností z pozície Zvárač pomocou technológie TIG
  • Skúsenosti so zváraním MAG sú výhodou
  • Skúsensti so zváraním nerezovej ocele (stainless steel) sú veľkou výhodou
  • Anglický alebo nemecký jazyk je veľkou výhodou, ale nie podmienkou

Kontakt

Kontaktná osoba: Dominik Chmara
Tel.: 421948948157
Email: dominik.chmara@balanced-hr.com