Ekonóm/Samostatný účtovník

Ref. č. : PR20190135

Miesto práce : Tvrdošín
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 900€ brutto a viac, čím skúsenejší a zručnejší kandidát - tým vyššie platové podmienky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa a evidencia účtovnej agendy obchodnej spoločnosti
  • Analýza existujúceho ekonomického stavu a vypracovávanie návrhov na jeho optimalizáciu
  • Plánovanie, prognóza a analýza jednotlivých druhov výdavkov, kontrolná činnosť
  • Spracovávanie pokladničných dokladov, účtovanie služobných ciest, stravných lístkov
  • Kontrola podkladov pre DPH a kontrola plnenia daňových povinností, zastupovanie spoločnosti v daňovom konaní
  • Oceňovanie, evidencia a účtovanie majetku
  • Príprava prevodných príkazov, kontakt s bankou, príprava potrebných dokumentov pre banky, kontrola bankových výpisov, účtovanie bankových dokladov
  • Riešenie otázok súvisiacich s účtovníctvom, vedenie pokladne
  • Príprava ekonomických reportov, výkazov a analýz
  • Dohľad nad správnym a promptným vyplatením dodávateľov, účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr
  • Vedenie personálnej agendy, spracovanie miezd, ročných zúčtovaní a sociálneho poistenia

Iné výhody

  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Bonus podľa koncoročného ekonomického výsledku firmy
  • Priestor na kariérny rast
  • Spoločenské akcie organizované firmou
  • Školenia

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Úplný začiatočník A1

  • Prax v oblasti vedenia podvojného účtovníctva, riadenia ekonomiky obchodnej spoločnosti
  • Znalosť výpočtu miezd, personalistiky, ročného vyúčtovania daní a odvodov
  • Prehľad v aktuálnej daňovej a účtovnej legislatíve
  • Pasívnu znalosť anglického jazyka
  • Precíznosť, samostatnosť, silné komunikačné schopnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com

Vyhľadávanie

Nové miesta

Lekár - Neurológ

Bratislavský kraj
POSLAŤ CV

Zdravotná sestra /operačná sestra

POSLAŤ CV

Manager skladu

Bánovce nad Bebravou
POSLAŤ CV

Elektromontážnik/Mechatronik

Žarnovica, Levice, Zlaté Moravce
POSLAŤ CV

PLC programátor - výrobná spoločnosť