Cybersecurity Specialist

Ref. č. : PR20190210

Miesto práce : Bratislavský kraj
Termín nástupu : ASAP
Plat : od 1500€ brutto/mesiac + zaujímavé koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Návrh, implementácia a správa bezpečnosti infraštruktúrnych projektov zameraných na nasadzovanie a integráciu IT technológií v oblasti dátových centier, informačných a komunikačných systémov
  • Detekcia bezpečnostných incidentov, útokov, hrozieb, ich analýza, príprava reportov a opatrení
  • Participácia na celom implementačnom cykle nasadenia IT riešení u zákazníkov
  • Zameranie na úzku spoluprácu s aplikačnými architektami, na návrh riešení a komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
  • Podpora nasadených IT riešení
  • Tvorba technickej, školiacej, používateľskej dokumentácie a prezentácií
  • Účasť na národných a medzinárodných konferenciách

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • Vzdelanie v odbore: IT
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Vodičský preukaz sk. B
  • skúsenosti z nasadzovaním ICT riešení
  • Znalosť produktov z oblasti cyber security
  • Praktické skúsenosti s manažovaním Linux serverov  a skriptovania

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Pagáč
Tel.: 421948948182
Email: martin.pagac@balanced-hr.com