Zákaznícka podpora (IT - service helpdesk) pre SSC v Budapešti (nutná relokácia)

Ref. č. : PR20190203

Miesto práce : Maďarsko
Plat : 330 - 500 000 HUF brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ukončil/-a si práve štúdium na vysokej škole a rozhliadaš sa, že čo ďalej? Hľadáš príjemnú prácu na začiatok? Si komunikatívny typ osoby a rád pomáhaš ľuďom? Pridaj sa do nášho tímu v Budapešti!

  • Budeš riešiť rôzne požiadavky klientov hlavne z oblasti IT cez telefón, chat alebo samoobslužný portál
  • Budeš spolupracovať so seniornejšími kolegami ohľadom technických záležitostí
  • Budeš pracovať s interným systémom

Iné výhody

  • multinational environment
  • language courses and trainings
  • on-site relax & gym rooms
  • sport, employee events
Global business services in automotive industry.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Český jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Holandský jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Poľský jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Slovenský jazyk - Stredne pokročilý B2

  • SŠ alebo VŠ
  • komunikatívna znalosť angličtiny (B1) alebo iného jazyka - čeština alebo polština alebo holandština alebo nemčina
  • nie je potreba žiadnej praxe - všetko ťa zaučíme :)

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.vladovicova@balanced-hr.com