Obchodník pre región Nemecko + Švajčiarsko

Ref. č. : PR20190136

Miesto práce : Slovenská republika, Nemecko, Švajčiarsko
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 2000€ brutto a vyššie, závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonáva identifikáciu obchodných príležitostí v priradenom regióne Nemecka a Švajčiarska
  • Realizuje akvizičné telefonáty, organizuje stretnutia s potencionálnymi zákazníkmi
  • Prezentuje služby firmy s cieľom uzatvorenia spolupráce pri zákazkovej, malo a stredno sériovej produkcie slaboprúdovej kabeláže, výrobných kapacít elektrotechnickej montáže
  • Identifikuje priestor na spoluprácu v rôznych priemyslových odvetviach
  • Zúčastňuje sa na kontraktačných výstavách
  • Spolupracuje s oddelením marketingu pri tvorbe marketingových materiálov
  • Komunikuje s technickým, výrobným oddelením pri stanovení výrobných cien, termínov, kapacít
  • Spolupracuje s obchodným tímom pri plnení obchodnej stratégie spoločnosti

Iné výhody

  • Bonus v závislosti od plnenia cieľov
  • Priestor na sebarealizáciu
  • Spoločenské akcie organizované firmou
  • Možnosť pracovať formou home office

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Pokročilý C1

  • Prax na obchodnej pozícií medzinárodne pôsobiacej výrobnej spoločnosti
  • Obchodné zručnosti v medzinárodnom obchode
  • Skúsenosti s akvizičnou činnosťou v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku
  • Aktívnu znalosť nemeckého jazyka
  • Cieľavedomosť a samostatnosť pri plnení obchodných plánov
  • Vodičský preukaz skupiny B
  • Znalosť práce s MS Excel, MS PowerPoint, MS Word
  • Precíznosť, samostatnosť, silné komunikačné a prezentačné schopnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com