Marketing Brand Manager

Ref. č. : PR20190255

Miesto práce : Trnavský kraj, Hlohovec
Termín nástupu : Dohodou
Plat : od 1800 eur brutto a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • brand management - realizovanie vývoja stratégie značiek s cieľom maximalizovať výkonnosť
  • zhromažďovanie, overovanie a analyzovanie údajov o trendoch na trhu, spotrebiteľskom správaní a konkurenčnej aktivite s cieľom identifikovať trhové príležitosti pre vlastné produkty
  • presná prognóza predaja značiek na mesačnej báze
  • uchovávanie záznamov o objeme predaja, tržbách a nákladoch na reklamu a ich analýza podľa prognóz za účelom identifikovania oblastí, v ktorých je potrebné zvýšiť predajný výkon výrobku
  • príprava marketingových plánov a ich realizácie
  • kontrola rozpočtov A&P
  • produktový manažment
  • monitorovanie konkurencie
  • práca s externými agentúrami

Iné výhody

  •    práca v stabilnej spoločnosti
  •    možnosť učiť sa a rásť
  •    priateľské prostredie
  •    každodenné využívanie angličtiny
  •    balík zamestnaneckých výhod (home office, stravné lístky, interné nákupy atď)

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý C1

  • stredoškolské príp. vysokoškolské vzdelanie – ideálne marketing
  • profesionál s min. 3-ročnými skúsenosťami v oblasti marketingu
  • skúsenosť s vytváraním marketingovej stratégie spoločnosti
  • analytická osoba so zmyslom pre detail
  • silné komunikačné a prezentačné schopnosti
  • aktívna znalosť anglického jazyka - podmienkou

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bodická
Tel.: 421948948168
Email: jana.bodicka@balanced-hr.com