Inžinier kvality

Ref. č. : PR20190260

Miesto práce : Nitriansky kraj, Zlaté Moravce
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : minimálne od 1200€ btto a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie kvality nových projektov pridelených manažérom kvality
  • asistencia pri vývoji zákazníckych návrhov a požiadaviek (kreslenie definícií, tolerancií, štandardov) a identifikovanie rizík projektov z hľadiska kvality
  • report požiadaviek projektu z hľadiska kvality (zákaznícky, interný APQP dohľad), proces FMEA, 8D reporty
  • nastavenie prototypu, kvalitárska kontrola predsériovej a sériovej produkcie a inšpekčné činnosti
  • príprava a vedenie zákazníckych/interných auditov a kontrolných návštev
  • sledovanie zákazníckych portálov a reklamácií, príprava na pravidelné návštevy spoločnosti zákazníkmi
  • vedenie kvality a fungovanie v súlade s IATF16949 certifikátom
  • dodržiavanie akčných plánov spoločnosti
  • zodpovednosť za nastavenie a dodržiavanie interných auditov
  • sledovanie reportov technikov kvality, interných požiadaviek a požiadaviek zákazníkov vyplývajúcich z kontroly kvality

  • stabilná medzinárodná spoločnosť, ktorá sa neustále rozvíja
  • flexibilný pracovný čas
  • výrazná podpora v oblasti vzdelávania (interné aj externé školenia, možnosť aj školení v zahraničí)
Pozíciu Inžinier kvality obsadzujeme pre spoločnosť pôsobiacu v oblasti výroby komponentov pre automobilový priemysel.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Nemecký jazyk - Mierne pokročilý B1

  • skúsenosti s reklamáciami, vzorkovaním a nábehom nových projektov v sfére automotive
  • certifikáty VDA 6.5, VDA 6.3, IATF, interný audítor ISO 9001 výhodou
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni je podmienkou
  • znalosť nemeckého jazyka je výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com