Project leader

Ref. č. : PR20190261

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : minimálne 2000€ a viac v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánovanie a vedenie projektov vývoja integrovaných obvodov
  • riešenie organizačných a technických problémov v rámci projektov
  • koordinovanie a monitorovanie aktivít globálneho projektového tímu
  • plánovanie a monitorovanie rozpočtu projektu
  • vytváranie a udržiavanie projektovej dokumentácie

Iné výhody

  • zaujímavé platové ohodnotenie
  • ročná odmena závislá od plnenia cieľov spoločnosti
  • možnosť home office
  • príspevok na DDS
  • vzdelávanie (technické aj iné oblasti)
  • príspevok na dochádzanie nad určitú vzdialenosť
  • dostupná lokalita, parkovanie priamo pri firme
  • práca v tíme kreatívnych a technicky silných kolegov
Pozíciu Project Leader obsadzujeme pre veľkú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v elektrotechnickej oblasti.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • vysokoškolské vzdelanie technického zamerania, ideálne elektrotechnické
  • aspoň 3 roky praxe v projektovom riadení
  • výborná znalosť angličtiny je podmienkou (slovom aj písmom)
  • dobré organizačné skopnosti, oko pre detail, riešenie problémov
  • znalosť MS Project výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com