Riaditeľ závodu

Ref. č. : PR20190262

Miesto práce : Nitriansky kraj, Nové Zámky
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 4000€ btto + odmeny, platové podmienky závisia od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Komplexné riadenie výrobného procesu, (údržba nástrojov, lisovanie, strojárstvo, montáž, zabezpečenie kvality, preprava / logistika a údržba)
  • Zabezpečenie včasnej a nákladovo efektívnej výroby v súlade s požiadavkami kvality
  • Ďalší vývoj a optimalizácia výroby a procesov orientovaný na budúcnosť pomocou metód štíhlej výroby
  • Rozpočtovanie, príprava a realizácia investícií
  • Úzka spolupráca s oddelením predaja, projektovým manažmentom a ostatnými manažérmi závodu
  • Riadenie a motivovanie zamestnancov
  • Priamo zodpovedá konateľovi spoločnosti
  • Po 6-tich mesiacoch je predpoklad udelenia prokúry

Iné výhody

  • Zaujímavé platové ohodnotenie
  • Ročné odmeny
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre zahraničnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárskej výroby pre elektrotechnický, strojárenský a automobilový priemysel.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý B2

  • Technické vzdelanie, ideálne strojárske
  • Skúsenosti s riadením strojárskej výroby, ideálne v oblasti tvárnenia, lisovania, razenia, výroby nástrojov
  • Nemecký jazyk na pokročilej úrovni je podmienkou, anglický jazyk je výhodou ale nie podmienkou
  • Zrelá osobnosť orientovaná na výsledky, silné organizačné schopnosti, komunikačné schopnosti a odolnosť voči stresu

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com