Senior Inžinier zákazníckej kvality

Ref. č. : PR20190244

Miesto práce : Nitriansky kraj, Zlaté Moravce
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : minimálne od 1500€ btto a vyššie v závislosti od skúseností kandidáta a jeho zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zodpovednosť za riešenie zákazníckych reklamácií a komunikáciu so zákazníkom
  • zodpovednosť za včasné informovanie zákazníkom
  • zodpovednosť za komplexné analýzy, reporting, ...
  • spolupráca na riešení operatívnych problémov
  • riadenie riešiteľského tímu
  • zabezpečovanie rozvoju tímu ľudí a procesov s cieľom zlepšenia PPM zákaz.

Iné výhody

  • zaujímavé finančné ohodnotenie
  • možnosť práce na zaujímavých projektoch
  • získavanie profesijných skúseností
  • možnosť odborného rastu
  • zaujímavý sociálny program (príspevok na DDS, športové aktivity, kultúrne podujatia, permanentky, finančné príspevky pri jubileách a životných udalostiach a pod.)

Náš klient pôsobí v strojárskej oblasti v Zlatých Moravciach.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • skúsenosti na rovnakej/podobnej pozícii aspoň 5 rokov
  • podmienkou je pokročilá znalosť anglického jazyka
  • technické vzdelanie (výhodou je elektrotechnické vzdelanie)
  • Six Sigma Black Belt
  • všeobecná znalosť požiadaviek v norme ISO9001
  • znalosť: procesná FMEA, SPC, MSA, 8D a iných nástrojov riadenia kvality
  • znalosť projektového riadenia
  • MS Office
  • vodičský preukaz skupiny B

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Mojžišová
Tel.: +421 (0)911 948 362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com