Linux consultant

Ref. č. : PR20190209

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : ASAP
Plat : od 1500€ brutto mesačne + atraktívne koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca na infraštruktúrnych projektoch zameraných na nasadenie a integráciu IT technológií v oblasti dátových centier, informačných a komunikačných systémov
  • participácia na celom implementačnom cykle IT riešení u zákazníkov
  • podpora nasadených IT riešení
  • správa a rozvoj operačných systémov, diagnostikovanie a riešenie technických problémov Unix/Linux
  • administrácia diskových polí IBM, HP
  • správa prostredí na platforme AIX, RHEL
  • monitorovanie, vyhodnocovanie a ladenie výkonnosti systémov
  • tvorba a úprava shell scriptov
  • príprava príslušnej technickej dokumentácie
  • technická podpora v režime 24x7

Iné výhody

  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť sebarealizácie a navrhovania riešení, participácia na celom projekte
  • možnosť odborného vzdelávania, certifikácií a školení
  • zaujímavé finančné ohodnotenie i koncoročné odmeny

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Vodičský preukaz sk. B

  • praktické skúsenosti s manažovaním Unix/Linux serverov

  • znalosť programovania shell skriptovania: bash, ksh, sed, awk

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Pagáč
Tel.: 421948948182
Email: martin.pagac@balanced-hr.com