Backoffice špecialista pre korporátnych zákazníkov

Ref. č. : PR20190267

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : Dohodou
Druh pracovného pomeru :
Plat : od 1200 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečenie plynulého zaradenia nových dodávateľov do systému
  • Rozvíjanie každodenných pracovných vzťahov so zákazníkmi
  • Podpora a riadenie operácií obchodov na dennej báze prostredníctvom programov Supply Chain Finance
  • Kompletná dátová príprava pre nových dodávateľov (dokumenty, dáta)
  • Zabezpečenie kontroly dokumentácie
  • Spolupráca s kolegami zo zákazníckej podpory a iných oddelení
  • V prípade potreby riešenie úloh podľa pokynov nadriadeného

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, možnosť rotácie v rámci spoločnosti
  • Balíček sociálnych benefitov (voľno naviac, príspevok do 3 piliera, náhrada mzdy počas PN)
  • Flexibilný pracovný čas – 3875 hodín týždenne
  • 2 krát mesačne homeoffice

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý B2

  • Min. Stredoškolské vzdelanie
  • Prax na podobnej pozícii min. 1 roky
  • Komunikatívna znalosť anglického a nemeckého jazyka
  • MS Office – aktívne
  • Príjemné vystupovanie a komunikačné zručnosti
  • Organizovanosť, samostatnosť, schopnosť riešiť viacero vecí naraz.
  • Orientácia na zákazníka

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bodická
Tel.: 421948948168
Email: jana.bodicka@balanced-hr.com