Junior accounting specialist s nemeckým jazykom

Ref. č. : PR20190075

Miesto práce : Bratislavský kraj, Bratislava
Plat : od 1300 Eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte ekonomický, business alebo účtovný background zo školy a radi by ste nakopli svoju kariéru v medzinárodnej spoločnosti? Ak je nemčina Váš druhý jazyk a nemáte problém plynulej komunikácie, hľadáme práve Vás.

Náplň práce:
  • účtovanie prijatých/odoslaných faktúr na dennej báze pre rakúsko-nemecký región
  • transakcie týkajúce sa kariet - palivové, kreditné
  • účtovanie dodatočných poplatkov (napr. marketingové aktivity)
  • správa majetkových účtov (vrátane nájmu)
  • reporting účtovnej bilancie
  • získavanie informácií ohľadom účtovných rozdielov
  • kontrola a overovanie platieb elektronických faktúr
  • účasť na mesačných uzávierkach
  • snaha o minimalizáciu rizík
  • spolupráca pri audite
  • kontaktný bod ohľadom fakturácie pre manažérov
  • tvorba ticketov v databáze podľa potreby
  • aktualizácia a správa klientskej databázy

Iné výhody

  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť home office 2x do mesiaca
  • príspevok na jazykové kurzy
  • darčekové poukážky v hodnote 150 Eur
  • príspevok do 3. dôchodkového pilieru
Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý B2

  • SŠ alebo VŠ (ideálne ekonomického, business alebo finančného zamerania)
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka podmienkou (minimálna úroveň B2)
  • minimálne písomná znalosť anglického jazyka (B1)
  • užívateľská znalosť MS Office
  • znalosť SAP výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.vladovicova@balanced-hr.com