HR Manager vo výrobnej spoločnosti

Ref. č. : PR20190268

Miesto práce : Banskobystrický kraj
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : 2 500€ brutto mesačne / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HR Manager bude viesť ľudské zdroje vo výrobnej spoločnosti (mimo automotive) s takmer 15 ročnou tradíciou na Slovensku.
  • Vedie ľudských zdrojov v spolupráci s lokálnym i zahraničným manažmentom
  • Koordinácia a monitorovanie aktivít tímu na Personálnom oddelení
  • Riadenie spracovávania osobných údajov zamestnancov a súvisiacej dokumentácie
  • Monitorovanie vzniknutých nákladov spojených s ľudskými zdrojmi
  • Kontrola dodržiavania platnej legislatívy v personálnych procesoch
  • Zastrešenie rozvoja zamestnancov, systému odmeňovania a benefitov, náboru, internej komunikácie a reportingu
  • Spracovanie a implementácia lokálnych projektov spoločnosti
  • Zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov v personálnej oblasti

Iné výhody

  • Balík finančných a nefinančných benefitov
  • Firemné podujatia
  • Služobné auto

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2
  • Taliansky jazyk - Stredne pokročilý B2

  • Skúsenosti na pozícií HR Managera 3 a viac rokov sú podmienkou
  • Znalosť procesov vo výrobnom podniku je výhodou
  • Aktívna znalosť anglického alebo talianskeho jazyka
  • Vynikajúce interpersonálne zručnosti
  • Proaktívny prístup

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Brnová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com