Supply chain koordinátor/-ka s maďarským jazykom

Ref. č. : PR20190269

Miesto práce : Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu :
Plat : od 1500 Eur brutto + 20% bonus z ročného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho váženého klienta OMV hľadáme vhodného kandidáta/-ku pre pozíciu Logistický koordinátor/-ka (Plánovač dopravy).

Denná agenda:
  • Zabezpečenie logistiky ohľadom objednávok od klientov - včasná dodávka, donáška cisterny (cestná preprava)
  • Optimalizácia dodávok palív pre čerpacie stanice (aby boli dostatočné zásoby)
  • Príprava forecastov, reportov ohľadom aktuálnej aj plánovanej spotreby palív
  • Riešenie problémov - vyliate palivo, zmiešané palivo
  • Práca s príslušnými faktúrami
  • Vyhodnotenie možných rizík pri preprave
  • Zabezpečenie bezpečnostných obchôdzok u dopravcov, dodávateľov
  • Zodpovednosť za centrálny sklad v Maďarsku

Iné výhody

  • zaujímavá variabilná zložka platu
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na jazykové kurzy
  • darčekové poukážky v hodnote 150 Eur
  • príspevok do 3. dôchodkového pilieru
Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

  • Maďarský jazyk - native úroveň (min. C1 úroveň)
  • Anglický jazyk - min. B2 úroveň (denná komunikácia s Viedňou)
  • Min. pracovná skúsenosť 2 roky (oblasť logistiky výhodou, nie podmienkou)
  • Skôr ako vzdelanie je dôležitejšie, aby bol kandidát šikovný, technicky zmýšľajúci a zodpovedný

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.vladovicova@balanced-hr.com