Manager kvality

Ref. č. : PR20190271

Miesto práce : Ilava
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 1000 €/ brutto a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie systému kvality v súlade s ISO normami
  • Komunikácia so zákazníkom, starostlivosť o spokojnosť zákazníka a riešenie reklamácií, zabezpečenie podpory zákazníka
  • Návrh preventívnych a zabezpečovanie nápravných opatrení
  • Koordinácia výkonov nápravných opatrení z auditov
  • Zaškoľovanie zamestnancov v oblasti kvality

Výhody a benefity budú predstavené pri osobnom pohovore. Strojárska výrobná spoločnosť, vyrábajúca pre automobilový priemysel v Dubnici nad Váhom.

O spoločnosti

Strojárska výrobná spoločnosť, vyrábajúca pre automobilový priemysel v Dubnici nad Váhom.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý B2

  • skúsenosti na podobnej pozícii podmienkou
  • prax v strojárskej výrobe alebo automotive
  • znalosť AJ jazyka

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kolínková
Tel.: 421948948150
Email: ivana.kolinkova@balanced-hr.com