Mobilný servisný technik Junior ZA

Ref. č. : PR20190195

Miesto práce : Žilina
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 800 / brutto alebo podľa dohody

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie opráv, preventívnych prehliadok, odborných skúšok výťahov
• zodpovednosť za dodržovanie termínov vykonávania jednotlivých druhov činností

• zázemie nadnárodnej spoločnosti, perspektívne a stabilné zamestnanie
• možnosť kompletného zaučenia a ďalšieho vzdelávania
• možnosť ubytoania v mieste najbližšej pobočky
• stravné lístky
• rastúce finančné ohodnotenie pri zvyšovaní kvalifikácie
• 4 Sickdays
• príspevok na dôchodkové pripoistenie
• príspevok na kartu multisport
• príspevok na tábory detí Nadnárodná spoločnosť, ktorá je líder vo svojej oblasti

O spoločnosti

Nadnárodná spoločnosť, ktorá je líder vo svojej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

• SOU/SŠ vzdelanie v odbore technickom alebo elektro odbore
• osvedčenie pre prácu v elektrotechnike - vyhlášky č. 508/2009 Z.z. , §21
• vodičský preukaz „B“

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kolínková
Tel.: 421948948150
Email: ivana.kolinkova@balanced-hr.com