Credit management špecialista/-ka - zmluva na 4 mesiace

Ref. č. : PR20190288

Miesto práce : Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu :
Plat : od 1300 Eur brutto (i vyššie podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujete vyplniť čas čakaním na zahraničné dobrodružstvo? Čakáte bábätko a materská je ešte v nedohľadne? Pomôžte nám vykryť otcovskú dovolenku u nášho klienta, spoločnosť OMV, a trošku si finančne prilepšiť.

Náplň práce:
  • Credit management tankovacích kariet
  • Primeraná úprava úverových limitov pre stálych i nových zákazníkov
  • Komunikácia s risk managementom
  • Komunikácia s neplatičmi
  • Komunikácia s obchodným oddelením
  • Minimalizovanie rizík s využitím poistenia úverového rizika
  • Spracovanie žiadostí o úverové poistenie
  • Úprava objemu úveru
  • Komunikácia aj negatívnych rozhodnutí (zrušenie úveru, zníženie)
  • Spracovanie zamietnutých bezhotovostných platieb
  • Náhrada škody
  • Detekcia podvodov/sprenevery
  • Uzamkn
  • utie/odomknutie karty
  • Spracovanie splátkových kalendárov
  • Opatrenia v prípade platobnej neschopnosti
  • Komunikácia s agentúrami pre vymáhanie pohľadávok
  • Príslušná administratíva
  • Reporting

Iné výhody

  • zaujímavá variabilná zložka
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na jazykové kurzy
  • darčekové poukážky v hodnote 150 Eur
  • príspevok do 3. dôchodkového pilieru
Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie alebo SŠ
  • Skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 1 rok
  • Možné jazykové kombinácie: angličtina/nemčina/maďarčina, angličtina/maďarčina alebo angličtina/nemčina (minimálny level B2)
  • Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
  • Komunikatívnosť, proklientská orientácia, tímový hráč

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.vladovicova@balanced-hr.com