Manažér kvality

Ref. č. : PR20190289

Miesto práce : Žilinský kraj
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : 1800€ btto alebo dohodou, závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vedenie oddelenia kvality; zadávanie úloh a riadenie tímu interných audítorov, inžinierov kvality, operátorov výstupnej a vstupnej kontroly
  • Vypracovávanie, zavádzanie a udržiavanie procesov týkajúcich sa manažmentu kvality (IATF 16949)
  • Koordinácia a manažment interných a externých auditov kvality (zákazník, ISO, UL, IATF a iné)
  • Dohliadanie na schvaľovací proces (PPAP, APQP)
  • Tvorba a implementácia indikátorov kvality nevyhnutných pre hodnotenie a kontrolu produktov a procesov
  • Podieľanie sa na skúmaní kvality v rámci procesu neustáleho zlepšovania
  • Návrh a zabezpečovanie preventívnych a nápravných opatrení
  • Komunikácia so zákazníkom, starostlivosť o spokojnosť zákazníka a riešenie reklamácií, zabezpečenie podpory zákazníka, schvaľovanie 8D reportov
  • Komunikácia, hodnotenie a auditovanie dodávateľov
  • Vykonávanie školení a tréning zamestnancov spoločnosti v oblasti kvality
  • Tvorba a kontrola dodržiavania metrologického poriadku
  • Spolupráca pri vypracovávaní kontrolných plánov a postupov, FMEA

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie ideálne technického zamerania
  • Skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti kvality (manažér alebo senior inžinier kvality)
  • Skúsenosti s nástrojmi kvality v automobilovom priemysle ( FMEA, PPAP, 8D, 6 sigma ...)
  • Skúsenosti s auditmi podľa ISO 9001 a ISO TS 16949
  • Anglický jazyk aktívne je podmienkou, nemecký jazyk je výhoda

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com