Programátor/ Elektronik

Ref. č. : PR20190290

Miesto práce : Myjava
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 1400 €/ brutto a viac podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Diagnostika a odstraňovanie elektronických porúch na riadeniach strojov a zariadení
  • Uvádzanie strojov a strojných ovládaní do prevádzky
  • Preventívna údržba, dokumentovanie a vyhodnocovanie elektronických porúch
  • Programovanie riadiacich systémov strojov a zariadení
  • Príprava offline PLC programov a implementácia programov, konfigurácia servo zariadení, pneumatiky a senzoriky
  • Výroba jednoduchých elektrických a elektronických zostáv podľa techn. dokumentácie

Iné výhody

  • Nadštandardný sociálny program a zamestnanecké benefity
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Prostredie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v aautomotive

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

  • prax na obdobnej pozícii
  • prehľad v oblasti riadiacich PLC systémov (Siemens, BaR), znalosť teórie riadenia procesov
  • vyhláška č.508/2009 § 22 , č. 718/2002 §21 vítaná

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kolínková
Tel.: 421948948150
Email: ivana.kolinkova@balanced-hr.com