Hovoríš po nemecky a baví ťa práca s textom a číslami?

Ref. č. : PR20190297

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : Dohodou
Plat : 1300 eur brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pošli nám CV!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
  •          zodpovednosť za obsah a formu reklamných prostriedkov,
  •          príprava a kontrola grafického a textového obsahu na online platforme,
  •          tvorba, preklad a úprava reklamných textov,
  •          spolupráca pri príprave predajných termínov,
  •          komunikácia a riešenie aktivít s ostatnými odbornými oddeleniami,
  •          administratívne činnosti na oddelení

Iné výhody

  • Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti.
  • Pracovný pomer na dobu neurčitú
  • Balík firemných benefitov (zmluvne garantované navýšenie mzdy, stravné hradené, mimoriadne príspevky)

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Min. stredoškolské vzdelanie  - pozícia je vhodná aj pre absolventa
  • MS office na užívateľskej úrovni
  • Skúsenosť s prácou na pozícii spracovania dát – výhodou
  • Veľmi dobré vyjadrovacie schopnosti a znalosť práce s textom
  • Pracovné skúsenosti v oblasti online obchodu výhodou
  • Nemecký jazyk aktívne – min. B2 úroveň
  • Presnosť, orientácia na detail

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bodická
Tel.: 421948948168
Email: jana.bodicka@balanced-hr.com