Systémový a softvérový inžinier

Ref. č. : PR20190184

Miesto práce : Trnava
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 2700€ btto a viac, v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • návrh štruktúry a dizajn operačného systému, embedded SW a komunikačný protokol
  • zabezpečenie zhody operačného systému s požiadavkami na funkcionalitu a parametre zariadenia
  • spolupráca s ostatnými relevantnými tímami na dosiahnutí ich požiadaviek na softvér
  • testovanie vytvoreného softvéru
  • oprava zistených chýb SW a jeho nedostatkov
  • definovanie požiadaviek na hardvér pre elktronický tím
  • kontrola plnenia projektového plánu pri vývoji SW, kontrola zhody s nastaveným rozpočtom
  • vytváranie technickej dokumentácie a manuálu k ovládaniu SW

  • vzrušujúca práca pre inovatívnu a modernú high tech spoločnosť s pokrokovým prístupom k výskumu, technológiám, ale aj k zamestnancom a životnému prostrediu
  • práca v tíme inšpiratívnych kolegov s koncentráciou know-how z rôznych odvetví
  • flexibilný pracovný čas
  • ďalšie finančné aj nefinančné benefity
Pozíciu Systémový a softvérový inžinier obsadzujeme pre Hi-tech spoločnosť na oddelenie vývoja nových produktov. Ide o vývoj unikátnej technológie s celosvetovým dosahom.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • relevantné skúsenosti v oblasti programovania, v navrhovaní a tvorbe SW
  • ovládanie programovacích jazykov, hlavne používaných pri tvorbe embedded systémov (C, C++,HDLs,.. )
  • pokročílá znalosť anglického jazyka (plynulá ústna komunikácia, písomná komunikácia, technická angličtina)

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com