Inžinier kvality

Ref. č. : PR20190299

Miesto práce : Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 1300 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • preskúmanie a porozumenie požiadavkám zákazníkov (zmluvy súvisiace so systémom manažmentu kvality),
  • koordinácia vykonávania nových požiadaviek, kvalitných nástrojov s cieľom zabezpečiť dosiahnutie požiadaviek a cieľov zákazníkov.
  • monitorovanie a dodržiavanie noriem a predpisov vrátane 8D reportov a QRQC
  • nápravné inštrukcie a zaškolenie výrobných operátorov
  • zodpovednosť za dodávateľské / zákaznícke sťažností,
  • zodpovednosť za interné / externé a zákaznícke audity
  • príprava a evidenciu dokumentácie kvality vrátane PPAP, MSA, alebo zákaznícke dokumenty

Iné výhody

  • Ročný bonus až do výšky 100% mzdy
  • Mimoriadne odmeny za prácu nadčas
  • Bonus za odporučenie nového zamestnanca, za odpracované roky
  • Dochádzkový príspevok
  • Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca, svadby zamestnanca a iné
Výroba plastových komponentov pre automotive.

O spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • skúsenosti na podobnej pozícii ( absolventi stačí počas školy)
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • ovládanie nástrojov kvality

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Kolínková
Tel.: 421948948150
Email: ivana.kolinkova@balanced-hr.com