Riaditeľ siete laboratórií v Českej republike

Ref. č. : PR20190300

Miesto práce : Česká republika
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 3 500€ brutto mesačne / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie finančných stratégií podniku s celorepublikovou pôsobnosťou
  • Zabezpečovanie rovnováhy v zdrojoch a potrebách spoločnosti
  • Kontrola a spracovanie ekonomických podkladov
  • Komunikácia a príprava podkladov pre vedenie spoločnosti
  • Komunikácia a vyjednávanie s kľúčovými partnermi
  • Komunikácia s orgánmi štátnej / verejnej správy a s poisťovňami

Iné výhody

  • Zázemie stabilnej spoločnosti
  • Finančné a nefinančné benefity
  • Služobný automobil

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa

  • Vysokoškolské vzdelanie s ekonomickým, príp. medicínskym zameraním
  • Skúsenosti s riadiacou pozíciou min. 5 rokov
  • Znalosť zdravotníckeho prostredia
  • Orientácia v daňovej a účtovnej oblasti
  • Znalosť finančných stratégií a riadenia, cash-flow
  • Spoľahlivosť, bezúhonnosť
  • Ochota cestovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Brnová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com