Staň sa súčasťou nového oddelenia ako Inžinier údržby pre oblasť elektro!

Ref. č. : PR20190337

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : Dohodou
Plat : od 1600 eur brutto a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou niečoho nového v rámci stabilnej spoločnosti? Baví ťa zisťovať príčina porúch a navrhovať nové riešenia? Máš vysokoškolské vzdelanie? Dohovoríš sa po anglicky?

Pošli svoje CV!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
  • Návrh resp. úprava plánov preventívnej údržby
  • Vyhodnocovanie efektívnosti údržby
  • Zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • Príprava návrhov projektov údržby a riadenie ich realizácie
  • Vyhodnocovanie, analýza výsledkov opráv, prestojov, spotreby náhradných dielov
  • Participácia na zlepšovaní procesov údržby
  • Definovať rozsah investičných projektov v oblasti elektro a poskytovať technickú podporu pre všetky fázy investičných projektov
  • Komunikácia s dodávateľmi pri implementácii nových technológií
  • Zabezpečenie efektívneho využívania údržby

Iné výhody

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť profesionálneho rozvoja
  • 13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Naše požiadavky:
  • Vysokoškolské vzdelanie II. Stupňa - podmienkou - elektro
  • min. 3 ročná prax v odbore (starostlivosť o zariadenia, mechanik, prípadne servisný technik, projektový špecialista a pod.)
  • schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • skúsenosti s riešením technických problémov s projektami
  • Vyhláška č. 23
  • anglický jazyk na úrovni B1
  • vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bodická
Tel.: 421948948168
Email: jana.bodicka@balanced-hr.com