Operations Manager

Ref. č. : PR20200011

Miesto práce : Banskobystrický kraj
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 6000€ btto / mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za riadenie oddelení prostredníctvom jednotlivých vedúcich oddelení – výroba, technické oddelenie (engineering), supply chain a údržba
  • Efektívne riadenie a optimalizácia organizačných a výrobných procesov
  • Zabezpečenie efektívnej komunikácie a spolupráce medzi jednotlivými oddeleniami
  • Zvyšovanie productivity prostredníctvom vedúcich jednotlivých oddelení (optimalizácia tokov, pracovného prostredia, zariadenia,...)
  • Zodpovednosť za efektivitu výroby, vhodné využívanie finančných i ľudských zdrojov
  • Tvorba prevádzkového rozpočtu, monitorovanie ceny a efektivity výroby za účelom optimalizácie
  • Navrhovanie a riadenie projektov na inováciu,  zlepšovanie procesov a efektívne využívanie nástrojov a technológií, ktoré sú k dispozícii
  • Zavádzanie potrebných preventívnych a nápravných opatrení
  • Spoluzodpovednosť za implementáciu stratégie, tvorbu a plnenie biznis plánov
  • Reportovanie priamo na CEO, nepriamo na členov predstavenstva

Práca pre významnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou strojárskej výroby, jedného z 3 lídrov vo svojej oblasti v Európe. Spoločnosť spolupracuje s najlepšími klientmi v rámci Európy a udržuje s nimi dlhodobo výborné vzťahy.
Motivujúce platové ohodnotenie
Možnosť realizovať sa pri zavádzaní inovácií a zlepšovacích procesov

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • VŠ vzdelanie s technickým zameraním, ideálne strojárstvo
  • Skúsenosti s vedením väčšej strojárskej výroby
  • Plynulá angličtina
  • Silné riadiace zručnosti, vynikajúce komunikačné schopnosti
  • Výhodou sú medzinárodné skúsenosti, cenené sú aj znalosti IT nástrojov na plánovanie riadenie výroby

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com