Systémový inžinier pre mikroprocesorové systémy

Ref. č. : PR20190357

Miesto práce : Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : začína od 1600€, aj oveľa viac - závisí od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie komplexných vývojových projektov od etapy koncepcie až po finalizáciu
  • podieľanie sa na tvorbe architektúry riadiacich a zabezpečovacích systémov
  • pôsobí ako inžinier ale zároveň ako projektový manažér, ktorý odborne riadi vývoj systémov pričom koordinuje tím špecializovaných inžinierov, ktorý je zostavený pre potreby konkrétneho projektu
  • riešenie komplexných technických problémov
  • tvorba dokumentácie potrebnej pre všetky fázy životného cyklu produktov (systémov)
  • riadenie vývoja SW riešenia
  • vedenie / podieľanie sa na analýzach a zúčastňovať sa na pilotných aplikáciách systémov
  • prinášanie vízie a nových poznatkov do nových produktov ako aj do zlepšovania tých existujúcich

Iné výhody

  • motivujúce platové ohodnotenie
  • flexibilný pracovný čas
  • systém finančných aj nefinančných benefitov
  • možnosti odborného a jazykového vzdelávania
  • príležitosť pre sebarealizáciu a rozvoj

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

  • VŠ vzdelanie technického smeru (elektrotechnika, IT, mechatronika)
  • odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (min. § 21)
  • Anglický jazyk - základná znalosť
  • schopnosť štruktúrovane a prehľadne tvoriť projektovú a technickú dokumentáciu
  • znalosti a skúsenosti v oblasti návrhu a realizácie mikroprocesorových systémov pre priemyselné aplikácie
  • znalosti v oblasti tvorby softvéru

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Mojžišová
Tel.: 421911948362
Email: martina.mojzisova@balanced-hr.com