Obchodný zástupca pre skladové riešenia

Ref. č. : PR20200013

Miesto práce : Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 1 300 € brutto mesačne základ / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca bude reprezentovať medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v technickej podpore logistiky.
  • Vyhľadávanie obchodných príležitostí vo zverenom regióne
  • Aktívne oslovovanie potenciálnych zákazníkov
  • Identifikácia potrieb zákazníka a prezentácia možných skladových riešení
  • Spolupráca s projektovým špecialistom pri prezentovaní komplexných riešení
  • Budovanie dlhodobých obchodných vzťahov
  • Vyjednávanie podmienok spolupráce
  • Komunikácia s dodávateľmi skladových systémov so zahraničia
  • Správa dát v internom systéme

Iné výhody

  • Variabilná zložka platu
  • Služobné auto aj na súkromné účely
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Ďalšie benefity

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Vzdelanie s technickým zameraním
  • Skúsenosti s predajom, preferencia skúseností v oblasti logistiky
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Orientácia na výsledky
  • Vytrvalosť pri obchodných prípadoch
  • Reprezentatívne vystupovanie a vynikajúce komunikačné zručnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Brnová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com