Obchodný zástupca/-kyňa pre stavebný materiál

Ref. č. : PR20200019

Miesto práce : Bratislavský kraj
Termín nástupu :
Plat : od 800 Eur brutto + prémie (až do 1500 Eur mesačne)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Necítite sa komfortne v kancelárii za počítačom? Unavuje Vás tá každodenná rutina, nevrlí kolegovia a v teréne sa cítite oveľa slobodnejšie?

Skúste s nami pozíciu Obchodného zástupcu, kde budete pánom svojho času. Pobyt na pobočke sa bude striedať s návštevami klientov zo stavebného segmentu, ktoré budú v ideálnom prípade prevažovať. Klientov budete nielen aktívne vyhľadávať, ale i aktívne počúvať a plniť priania stálym klientom. Všetko samozrejme s podporou vedúceho pobočky.

Nových klientov sa budete snažiť presvedčiť svojimi skvelými prezentačnými schopnosťami a dohodiť firme zaujímavý business. K tomu je potreba i mapovať trh a prípadné novinky a sem tak čeknúť, čo robí konkurencia. Toto všetko samozrejme s cieľom splniť daný osobný plán predaja, lebo nadriadený sa Vás naň určite bude pýtať :)

Na Vaše cesty za klientmi Vás vybavíme autom, notebookom a telefónom.
Zároveň si u nás môžete nakúpiť za výhodné ceny, poskytujeme rôzne sociálne benefity a radi teambuildingujeme. Spoločnosť pôsobiaca v segmente TZB.

O spoločnosti

Spoločnosť pôsobiaca v segmente TZB.

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské III. stupňa

Ste pre nás ten pravý/-á?
  • Dôležité je pre nás technické, stavebné alebo ekonomické vzdelanie, predsa len máme špecifický odbor.

  • Prax na obchodnej pozícii je veľkou výhodou, ak priamo v odbore, rovno môžete k nám nastúpiť :)

  • Balík MS Office na užívateľskej úrovni

  • Žiadny stres zo šoférovania - potrebujeme, aby ste boli aktívnym vodičom

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Vladovičová
Tel.: 421948948151
Email: lenka.vladovicova@balanced-hr.com