Elektrotechnik - údržbár

Ref. č. : PR20200025

Miesto práce : Žilinský kraj
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : 1050€ brutto mesačne + odmeny / dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné zastrešenie servisu nástrojov na pracovisku zákazníka (miesto výkonu práce je u 1 zákazníka)
  • Zabezpečenie vysokej kvality služieb v požadovanom termíne
  • Budovanie pozitívneho vzťahu so zákazníkom
  • Spolupráca s interným projektovým a obchodným tímom s cieľom zabezpečiť spokojnosť zákazníka
  • Monitoring problémov a aktívne podieľanie sa na prevencii
  • Plánovanie a reporting vlastných aktivít
  • Dodržiavanie interných predpisov a BOZP

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

  • Stredoškolské vzdelanie s elektrotechnickým zameraním
  • Elektrotechnická vyhláška §21, vyhláška §22 výhodou
  • Skúsenosť s údržbou zariadení min. 1-2 roky
  • Technické myslenie a záujem o vlastný rozvoj v tejto oblasti
  • Samostatný a zodpovedný prístup k práci
  • Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka - školenia a materiály sú v angličtine
  • Dobré komunikačné zručnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Brnová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com