Obchodný zástupca pre zdravotnícku techniku

Ref. č. : PR20200026

Miesto práce : Slovenská republika
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 1500€ brutto mesačne základná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca bude prezentovať produkty spoločnosti zameranej na predaj i servis zdravotníckych zariadení.
  • Kontinuálny prieskum trhu a identifikácia potenciálnych zákazníkov a príležitostí
  • Starostlivosť o aktuálnych zákazníkov
  • Profesionálna prezentácia produktov u zákazníkov - nemocnice, zdravotnícke zariadenia a ústavy
  • Odborné poradenstvo a konzultácie
  • Príprava cenových ponúk a podkladov pre verejné obstarávanie
  • Zaučenie a podpora zákazníkov pri prevzatí alebo zápožičke zariadení
  • Prezentácia spoločnosti na kongresoch a seminároch

Iné výhody

  • Ročné prémie v závislosti od výsledkov, 13. a 14. plat
  • Služobné auto aj na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Skúsenosti na pozícií predajcu zdravotníckej techniky podmienkou
  • Preferencia vysokoškolského vzdelania
  • Aktívna znalosť anglického jazyka - komunikácia s dodávateľom techniky
  • Vynikajúce prezentačné zručnosti
  • Záujem o vzdelávanie v danej problematike
  • Ochota cestovať - zastrešenie klientov v rámci Slovenska

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Brnová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com