Produktový manažér - potravinový sortiment

Ref. č. : PR20200015

Miesto práce : Bratislava
Termín nástupu : ihneď / dohodou
Plat : od 1 500€ brutto mesačne / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Produktový manažér zodpovedá za sortiment, ktorý je ponúkaný na predajniach čerpacích staníc. Táto pozícia je obsadzovaná z dôvodu zástupu za materskú dovolenku – kontrakt predpokladaný na 2 roky.
  • Vyhľadávanie atraktívnych produktov - potravín pre predajne
  • Analýza tržieb a výnosov
  • Priama komunikácia s dodávateľmi ohľadom ich sortimentu a cenových ponúk
  • Komunikácia s dodávateľmi ohľadom optimalizovaní podmienok spolupráce
  • Príprava podkladov pre zmluvy s dodávateľmi
  • Optimalizovanie sortimentu ponúkaného v predajniach
  • Monitoring cien a trendov na trhu
  • Spolupráca s lokálnymi manažérmi pobočiek
  • Pravidelný reporting nadriadenému
  • Služobné cesty v rámci Slovenska – návštevy pobočiek a dodávateľov
  • Spolupráca na projektoch

Výber kandidátov na túto pozíciu zastrešujeme exkluzívne pre nášho klienta, spoločnosť OMV ako personálna spoločnosť.

Iné výhody

  • Flexibilný pracovný čas
  • 3 dni dovolenky navyše
  • Možnosť home office 2x do mesiaca
  • Príspevok na jazykové kurzy (angličtina alebo nemčina)
  • Darčekové poukážky v hodnote 150 Eur/rok
  • Multisport karta
  • Príspevok do doplnkového dôchodkového sporenia 1,5% (aj bez príspevku zamestnanca)
  • Preplácanie PN/OČR
  • Príspevok na stravovanie 3,28 Eur/pracovný deň
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť Procare - možnosť 1x/rok komplexného zdravotného vyšetrenia
  • OMV fuel card (Routex) so zľavou na palivá

Požiadavky na zamestnanca

  • stredoškolské s maturitou
  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

  • Skúsenosti s riadením produktového portfólia v maloobchode so zameraním na potraviny min. 3 roky
  • Pokročilá znalosť anglického jazyka - písomná komunikácia
  • Užívateľská úroveň MS Excel (kontingenčné tabuľky)
  • Vynikajúce organizačné zručnosti
  • Reprezentatívne vystupovanie
  • Ochota cestovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Brnová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com