Bezpečnostný technik

Ref. č. : PR20200028

Miesto práce : Hlohovec
Termín nástupu : dohodou
Plat : od 1500€ brutto mesačne / podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Správa dokumentácie BOZP a zabezpečenie súladu s platnými legislatívnymi požiadavkami
  • Analýza rizík a realizácia preventívnych opatrení
  • Kontrola dodržiavania bezpečnostných pokynov
  • Spolupráca so zdravotnou službou a úradmi
  • Vykonávanie bezpečnostných auditov
  • Evidovanie pracovných úrazov a zabezpečenie nápravných opatrení

Iné výhody

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské II. stupňa
  • vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Osvedčenie bezpečnostného technika alebo autorizovaného bezpečnostného technika
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti na všetkých úrovniach komunikácia s operátormi, manažérmi a štátnymi inštitúciami
  • Orientácia na zefektívnenie procesov
  • Proaktívne riešenie zverených úloh
  • Zodpovedný prístup k práci

Kontakt

Kontaktná osoba: Beáta Brnová
Tel.: 421948948152
Email: beata.schifferova@balanced-hr.com